Ražotājs: Veho
Modelis: VEP-009-Z4
EAN: 0040232924231
Veho Z-4. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,2 m. Svars: 150 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho Z-4 Headset Head-band Black | €61.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aktīvie taustiņi | Track <, Celiņš > |
| Uzpildāms | Jā |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | Jā |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Ar vadu |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 106 dB |
| Draivera vienība | 5 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 145 mm |
| Dziļums | 67 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Svars | 150 g |
| Papildus informācija | |
| Manuāls | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 3 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 515 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 265 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 6,36 kg |
| Kastes svars (Master) | 7,1 kg |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 18 cm |
| Transportējamās kastes garums | 50 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 25 cm |
| Transportējamās kastes svars | 3,18 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Rokasgrāmatas valodas | Multi |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 237 mm |
| Iepakojuma dziļums | 172 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma svars | 286 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Sertifikāti | |
| Elektrisko un elektronikas iekārtu atkritumi (WEEE) | Jā |