Ražotājs: Veho
Modelis: VEP-014-ZB6
EAN: 0040232924255
Veho ZB-6. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu & Bezvadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Bezvadu rūtera amplitūda: 10 m. Kabeļa garums: 1,2 m. Svars: 294 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho ZB-6 Headset Head-band Black | €142.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Uzpildāms | Jā |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| 3.5 mm savienotājs | Jā |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 4.1+EDR |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Frekvences josla | 2.402 - 2.48 GHz |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | Jā |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 380 mAh |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 24 h |
| Runāšanas laiks | 10 h |
| Baterijas spriegums | 3,7 V |
| Akumulatora jauda | 1,406 vatstunda |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Baterijas šūnu skaits | 1 |
| Standby laiks | 250 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Svars | 294 g |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ausi pārklājošas |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 100 dB |
| Draivera vienība | 4 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 6,56 kg |
| Papildus informācija | |
| Mikroshēmu organizācija | CSR 8635 |
| Manuāls | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | Audio (3.5mm), USB Type-A to Micro USB-B |
| Rokasgrāmatas valodas | Multi |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 210 mm |
| Iepakojuma augstums | 90 mm |
| Iepakojuma svars | 656 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 435 mm |
| Kastes garums (Master) | 510 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 480 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 13,1 kg |
| Kastes svars (Master) | 51,1 kg |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 42 cm |
| Transportējamās kastes garums | 49 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 23 cm |
| Transportējamās kastes svars | 7,1 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |
| Sertifikāti | |
| Elektrisko un elektronikas iekārtu atkritumi (WEEE) | Jā |