Ražotājs: Yealink
Modelis: 1308013
EAN: 6938818303430
Yealink UH33. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Birojs / zvanu centrs. Austiņu frekvence: 112 - 8500 Hz. Kabeļa garums: 1,2 m, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Austiņu veids | Monofonisks |
| Produkta krāsa | Melns |
| Vadības ierīces veids | Iebūvēts vadības bloks |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | FCC, CE |
| Savienojamie produkti | SIP-T41S/T42S/T46S/T48S/T53/T53W/T54W/T57W/T58A/VP59 |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | |
| USB savienojamība | |
| Bluetooth | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 6300 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 80 mW |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Austiņu frekvence | 112 - 8500 Hz |
| Pilna pretestība | 90 Ω |
| Austiņu jutīgums | 96 dB |
| Papildus informācija | |
| 2.5 mm savienotājs | |
| Iepakojuma saturs | |
| Komplektācijā iekļauti audio adapteri | 3,5 mm, USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac saderība | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 135 mm |
| Iepakojuma dziļums | 155 mm |
| Iepakojuma augstums | 60 mm |