Ražotājs: Yealink
Modelis: YHS34 DUAL
EAN: 6938818307094
Yealink YHS34 DUAL austiņas ir ērtas un praktiskas austiņas, ideālas lietošanai birojā vai zvanu centrā. Binaurālais austiņu veids nodrošina ērtu un skaidru skaņas uztveri abi ausīs. Austiņas ir veidotas ar austiņu turēšanas stilu un melnu krāsu, kas ļauj tiem izskatīties profesionāli un stilīgi. Kabeļa garums ir 0,9 metri, kas ļauj austiņām izskatīties izsmalcināti un kārtīgi.
Austiņas ir viegli uzstādāmas un lietojamas, tās ir arī Plug and Play funkcija. Austiņu savienojamības tehnoloģija ir vadu, kas nodrošina stabilu un uzticamu savienojamību bez nepieciešamības uzlādēt. Ieteicamais pielietojums šīm austiņām ir birojā vai zvanu centrā, kas to padara par lielisku izvēli profesionāliem nolūkiem.
Austiņu frekvenču diapazons ir no 20 līdz 20000 Hz, tas nodrošina skaidru un detalizētu skaņu. Proti, austiņu jutīgums ir 93 dB, kas nozīmē, ka tās spēj producēt augstus skaļuma līmeņus ar zemu signāla ievades jaudu. Austiņām ir pretestība 32 Ω, kas nodrošina efektīvu skaņas izvadi. Austiņu draiveru vienība ir 2,8 cm diametrā, tās atbild par elektrisko signālu pārvēršanu skaņas viļņos un nodrošina skaidru skaņu.
Mikrofona frekvences diapazons ir no 100 līdz 8000 Hz, kas nodrošina skaidru un viegli saprotamu balsi bez nevēlamas fona trokšņiem. Mikrofons ir vienpusēja/kardioīda tipa, kas nozīmē, ka tas uztver skaņu no priekšpuses, kā arī ir perfekti piemērots trokšņainām vides. Mikrofona tips ir turētāja tips, kas ļauj viegli pozicionēt mikrofonu pie jūsu mutes.
Visbeidzot, austiņām ir uzglabāšanas temperatūras diapazons no -30 līdz 70 °C un darbības temperatūras diapazons no -10 līdz 50 °C, kas ļauj tos lietot dažādās vides. Harmonizētās sistēmas (HS) kods šīm austiņām ir 85183000.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 0,9 m |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Plug and Play | Jā |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -44 dB |
| Mikrofona trokšņu slāpēšana | Jā |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienpusējs/Kardioīdais |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 10 mW |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 93 dB |
| Draivera vienība | 2,8 cm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 70 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |