| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
JABRA EVOLVE 30 II LINK/UC VALDIKLIS | €55.68 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Kontroles adapters |
| Zīmolu saderība | Jabra |
| Savietojamība | Evolve 30 II Link UC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamība | |
| Bluetooth | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85189000 |
| Oriģinālās kastes platums | 157 mm |
| Kastes garums (Master) | 394 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 288 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,03 kg |
| Daudzums Master kastē | 24 pcs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 93 mm |
| Iepakojuma dziļums | 43 mm |
| Iepakojuma augstums | 141 mm |
| Iepakojuma svars | 900 g |