Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Ausu polsteri |
| Zīmolu saderība | Logitech |
| Savietojamība | H570e, H650e, H820e |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 2 |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | Ausu polsteri |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85189000 |
| Oriģinālās kastes platums | 213 mm |
| Kastes garums (Master) | 265 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 195 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 10 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 30 g |