| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Microsoft 8SC-00002 austiņu/galvas tālruņa piederums USB uztvērējs | €8.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | USB uztvērējs |
| Zīmolu saderība | Microsoft |
| Savietojamība | Surface Headphones 2+ |
| Produkta krāsa | Melns |
| Frekvences josla | 2.4 - 2.48 GHz |
| Savienojamība | |
| Savienotājs 1 | USB-A |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 14,4 mm |
| Dziļums | 6,9 mm |
| Augstums | 19 mm |
| Svars | 1,9 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85189000 |