Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 4610
EAN: 7350073734610
Multibrackets 4610. Produkta veids: Austiņu turētājs, Materiāls: Nerūsējošs tērauds. Svars: 708 g. Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Austiņu turētājs |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 148 mm |
| Augstums | 253 mm |
| Svars | 708 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 200 mm |
| Iepakojuma dziļums | 289 mm |
| Iepakojuma augstums | 85 mm |
| Iepakojuma svars | 1,1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 126 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 30,4 cm |
| Transportējamās kastes garums | 63,5 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 42,5 cm |
| Transportējamās kastes svars | 15,9 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 14 pcs |