Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Austiņu turētājs |
| Materiāls | Alumīnijs, Gumija, Tērauds |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Maksimālais kravas svars | 1,8 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 25 mm |
| Dziļums | 13,3 mm |
| Augstums | 84 mm |
| Svars | 88 g |