Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Jauda | 35 W |
| Spuldzes tips | Ksenons |
| Transportlīdzekļa spuldzes pielietošana | Tālās gaismas |
| Pamatnes veids | PK32d-3 |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 2500 h |
| Ieejas spriegums | 85 V |
| Krāsu temperatūra | 4300 Kelvina grādos |
| Gaismas krāsa | Mierīgi balta |
| Gaismas plūsma | 2950 lūmens |
| EEK atbilstība | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 5,4 mm |
| Iepakojuma garums | 13,7 cm |
| Iepakojuma dziļums | 11,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 93 mm |
| Iepakojuma svars | 0,194 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 54 mm |
| Bruto svars | 97 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Tips | D1R |
| Spriegums | 85 V |
| Diapazons | Vision |
| lampu tehnoloģija | Xenon |
| Minimālais pasūtījums | 2 pcs |
| Neto svars | 64,9 g |