Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Garuma pakāpju skaits | 20 |
| Minimālais matu garums | 2 mm |
| Maksimālais matu garums | 4,1 cm |
| Griezēja platums | 4 cm |
| Lietojams visam ķermenim | |
| Asmeņi brīvi no apkopes | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības laiks | 45 min |
| Atkārtoti uzlādējams | |
| Uzlādes laiks | 12 h |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Maiņstrāvas elektriskā jauda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Lādētājs | |
| Kakla suka | |
| Eļļa iekļauta | |
| Matu ķemme | |
| Ergonomika | |
| Ūdensnecaurlaidīgs | |
| Papildus informācija | |
| Bārdas garuma diapazons | 41 mm |