Ražotājs: Philips
Modelis: QP6620/20
EAN: 8710103831686
Philips OneBlade Pro QP6620/20 Seja + ķermenis. Minimālais matu garums: 0,4 mm, Maksimālais matu garums: 1 cm, Ekrāna veids: LED. Produkta krāsa: Melns, Laims, Sudrabs. Jaudas avots: Baterija, Darbības laiks: 90 min, Baterijas tehnoloģija: Litija jons
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips OneBlade Pro QP6620/20 Seja + ķermenis | €89.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Laims, Sudrabs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterija |
| Atkārtoti uzlādējams | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Darbības laiks | 90 min |
| Uzlādes laiks | 1 h |
| Darbības rādītāji | |
| Garuma pakāpju skaits | 14 |
| Minimālais matu garums | 0,4 mm |
| Maksimālais matu garums | 1 cm |
| Slapjš un sauss | |
| Ekrāna veids | LED |
| Tehniskās detaļas | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 5,4 W |
| Iepakojuma saturs | |
| Maiss | |