Ražotājs: Thule
Modelis: 3204033
EAN: 0085854245135
Thule Crossover 2 C2S-22 Forest Night. Bagāžas tips: Ar visos virzienos grozāmiem ritenīšiem, Produkta galvenā krāsa: Zaļš, Krāsas nosaukums: Forest Night. Skaļums: 35 L, Bagāžas somas platums: 35 cm, Bagāžas somas dziļums: 23 cm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Bagāžas tips | Ar visos virzienos grozāmiem ritenīšiem |
| Produkta galvenā krāsa | Zaļš |
| Krāsas nosaukums | Forest Night |
| Paplašināms | |
| Materiāls | Neilons |
| Riteņi | |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Riteņu tips | Rotējošs ritenis |
| Aizslēgšanas tips | TAS atslēgas slēdzene |
| Ceļojumu aizsardzības līmeņa slēdzene(s) | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Nolaižams rokturis | |
| Priekšējo kabatu skaits | 1 |
| Iekšējās kabatas veids | Tīkliņa kabata |
| Iekškabatas aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Ārējās kabatas | Priekšējā kabata, Priekšējā kabata |
| Iekškabata | |
| Svars&dimensijas | |
| Skaļums | 35 L |
| Bagāžas somas platums | 35 cm |
| Bagāžas somas dziļums | 23 cm |
| Bagāžas somas augstums | 55 cm |
| Bagāžas somas svars | 3,45 kg |