Ražotājs: Thule
Modelis: 3204039
EAN: 0085854245197
Thule Crossover 2 C2S-30 Forest Night. Bagāžas tips: Ar visos virzienos grozāmiem ritenīšiem, Produkta galvenā krāsa: Zaļš, Krāsas nosaukums: Forest Night. Skaļums: 110 L, Izmērs: 76,2 cm (30"), Bagāžas somas platums: 52 cm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Thule 4039 Crossover 2 Spinner C2S-30 Forest Night | €349.34 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Bagāžas tips | Ar visos virzienos grozāmiem ritenīšiem |
| Produkta galvenā krāsa | Zaļš |
| Krāsas nosaukums | Forest Night |
| Somas izmērs | Liels |
| Paplašināms | |
| Materiāls | Neilons |
| Riteņi | |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Riteņu tips | Rotējošs ritenis |
| Aizslēgšanas tips | TAS atslēgas slēdzene |
| Ceļojumu aizsardzības līmeņa slēdzene(s) | |
| Nolaižams rokturis | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Priekšējo kabatu skaits | 1 |
| Iekškabata | |
| Adreses etiķete | |
| Iekšējās kabatas veids | Tīkliņa kabata |
| Iekškabatas aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Ārējās kabatas | Priekšējā kabata, Priekšējā kabata |
| Svars&dimensijas | |
| Skaļums | 110 L |
| Izmērs | 76,2 cm |
| Bagāžas somas platums | 52 cm |
| Bagāžas somas dziļums | 36 cm |
| Bagāžas somas augstums | 76 cm |
| Bagāžas somas svars | 5,38 kg |