Ražotājs: Thule
Modelis: 3203445
EAN: 0085854239073
Thule Subterra TSD-340 Ember Rokas bagāža Sarkans 40 L Neilons ir ideāla izvēle ceļojumiem un ceļošanas komfortam. Šī rokas bagāža, kas ražota no izturīga neilona materiāla, izceļas ar savu sarkano krāsu un ember dizainu, kas padara to gan funkcionālu, gan stilīgu.
Šī bagāžas somas tilpums ir 40 litri, kas ir pietiekami liels, lai iepakotu visu nepieciešamo ceļojumam. Bagāžas somas platums ir 21 centimetri, dziļums - 35 centimetri, un augstums - 55 centimetri. Tās svars ir tikai 1,6 kilogrami, kas padara to viegli pārnēsājamu.
Thule bagāža ir aprīkota arī ar harmonizētās sistēmas (HS) kodu 42029291, kas nodrošina, ka tā atbilst starptautiskajiem standartiem un ir piemērota visām ceļošanas vajadzībām.
Šī Thule Subterra TSD-340 Ember Rokas bagāža ir lieliska izvēle, lai ceļotu ar stilu un komfortu. Tā nodrošinās, ka Jūsu mantas ir droši aizsargātas un viegli pārvietojamas.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Bagāžas tips | Rokas bagāža |
| Produkta galvenā krāsa | Sarkans |
| Krāsas nosaukums | Ember |
| Materiāls | Neilons |
| Svars&dimensijas | |
| Skaļums | 40 L |
| Bagāžas somas platums | 21 cm |
| Bagāžas somas dziļums | 35 cm |
| Bagāžas somas augstums | 55 cm |
| Bagāžas somas svars | 1,6 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 42029291 |