Ražotājs: be quiet!
Modelis: BN319
EAN: 4260052188163
be quiet! PURE POWER 11 750W FM. Kopējā jauda: 750 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Augstākā jauda: 820 W. Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX, Mātesplates barošanas vada garums: 55 cm, SATA strāvas kabeļa garums: 500,650,800,950 mm. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX, 80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Gold. Produkta krāsa: Melns, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatora diametrs: 12 cm. Platums: 150 mm, Dziļums: 160 mm, Augstums: 86 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 750 W |
| Augstākā jauda | 820 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 10/5 A |
| Maksimālā ieejas strāva (@ 110V) | 10 A |
| Maksimālā ieejas strāva (@ 220V) | 5 A |
| Jaudas koeficients | 0,98 |
| Strāvas faktora korekcija (PFC) veids | Aktīvs |
| Kopējā strāva (+3,3V) | 120 W |
| Kopējā strāva (+12V) | 750 W |
| Kopējā strāva (+5V) | 120 W |
| Maksimālā izvades strāva (+3.3V) | 20 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V1) | 36 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V2) | 32 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5V) | 20 A |
| Maksimālā izvades strāva (-12V) | 0,3 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5Vsb) | 3 A |
| Turēšanas laiks | 19 ms |
| Efektivitāte | 91,6 % |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārslodze, Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums, Zem sprieguma |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors | ATX |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Gold |
| ATX versija | 2.52 |
| EPS versija | 2.92 |
| Trokšņu līmenis | 24,8 dB |
| Dzesētāja ass tips | Vītnes |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 100000 h |
| Drošība | CE, CB, TÜV, FCC, cRUus, cTUVus, RCM, BSMI, CCC |
| Savienojamība | |
| Mātesplates strāvas konektors | 20+4 pin ATX |
| Mātesplates barošanas vada garums | 55 cm |
| SATA strāvas savienotāju skaits | 9 |
| SATA strāvas kabeļa garums | 500,650,800,950 mm |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 2 |
| Periferālā (Molex) strāvas kabeļa garums | 800,950 mm |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | |
| EPS barošanas konektors (4+4 kontakti) | |
| PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu) | 4 |
| PCI Express strāvas kabeļa garums | 65 cm |
| Lokanā diskdziņa kabeļa garums | 110 cm |
| Disketes diskierīces savienotājs | |
| Diskešu diskdziņa strāvas konektors | 1 |
| Kabeļu tips | Modulārs |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatora diametrs | 12 cm |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 150 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 86 mm |
| Svars | 1,69 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes svars | 19,3 kg |
| Transportējamās kastes garums | 61,5 cm |
| Daudzums transportējamā kastē | 6 pcs |
| Transportējamās kastes augstums | 22,5 cm |
| Transportējamās kastes platums | 31,2 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, ErP, RoHS, WEEE |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 195 mm |
| Iepakojuma dziļums | 298 mm |
| Iepakojuma augstums | 97 mm |
| Iepakojuma svars | 3,1 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |