Ražotājs: be quiet!
Modelis: BN227
EAN: 4260052183724
be quiet! SFX Power 2. Kopējā jauda: 400 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 110 - 240 V, Augstākā jauda: 450 W. Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: SFX, 80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Bronze. Produkta krāsa: Melns, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatora diametrs: 8 cm. Platums: 100 mm, Dziļums: 125 mm, Augstums: 63,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
BE QUIET SFX POWER 2 400W | €69.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 400 W |
| Augstākā jauda | 450 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 6 A |
| Maksimālā ieejas strāva (@ 110V) | +12V1,+12V2,+3.3V,+5V,+5Vsb,-12V A |
| Jaudas koeficients | 0,9 |
| Strāvas faktora korekcija (PFC) veids | Aktīvs |
| Kopējā strāva (+3,3V) | 120 W |
| Kopējā strāva (+12V) | 360 W |
| Kopējā strāva (+5V) | 120 W |
| Kopējā strāva (-12V) | 6 W |
| Kopējā strāva (+5Vsb) | 12,5 W |
| Maksimālā izvades strāva (+3.3V) | 21 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V1) | 17 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V2) | 16 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5V) | 22 A |
| Maksimālā izvades strāva (-12V) | 0,5 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5Vsb) | 2,5 A |
| Efektivitāte | 87,5 % |
| Turēšanas laiks | 24 ms |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārslodze, Pārspriegums, Īssavienojums, Zem sprieguma |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors | SFX |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Bronze |
| Trokšņu līmenis | 33,9 dB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 100000 h |
| Sertifikācija | CE, CB, TÜV |
| Savienojamība | |
| Mātesplates strāvas konektors | 20+4 pin ATX |
| SATA strāvas savienotāju skaits | 4 |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 1 |
| PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu) | 1 |
| CPU P4 konektors (4-tapu) | 1 |
| Disketes diskierīces savienotājs | |
| Diskešu diskdziņa strāvas konektors | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatora diametrs | 8 cm |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora ātrums | 2579 RPM |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 50 °C |
| Papildus informācija | |
| Trokšņa līmenis (klusuma režīmā, <30%) | 20,7 dB |
| Trokšņa līmenis (klusais režīms, 50%) | 20,9 dB |
| Trokšņa līmenis (pilnas slodzes režīmā, 100%) | 33,9 dB |
| Garantijas karte | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Augstums | 63,5 mm |
| Svars | 950 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma platums | 199 mm |
| Iepakojuma dziļums | 195 mm |
| Iepakojuma augstums | 75 mm |
| Iepakojuma svars | 1,3 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, ENERGY STAR |