Ražotājs: CoolBox
Modelis: COO-FA500TGR
EAN: 8436556140631
CoolBox BASIC500GR-T. Kopējā jauda: 500 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: TFX, Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 100000 h. Produkta krāsa: Pelēks, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatora diametrs: 8 cm. Platums: 85 mm, Dziļums: 175 mm, Augstums: 65 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox BASIC500GR-T barošanas avotu vienība 500 W 20+4 pin ATX TFX Pelēks | €22.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 500 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Ieejas strāva | 2.5 A |
| Maksimālā izvades strāva (+3.3V) | 22 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V1) | 26 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5V) | 22 A |
| Maksimālā izvades strāva (-12V) | 0,5 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5Vsb) | 2,5 A |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārspriegums, Īssavienojums |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors | TFX |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 100000 h |
| Savienojamība | |
| Mātesplates strāvas konektors | 20+4 pin ATX |
| SATA strāvas savienotāju skaits | 3 |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 1 |
| CPU P4 konektors (4-tapu) | 1 |
| ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin) | |
| Disketes diskierīces savienotājs | |
| Diskešu diskdziņa strāvas konektors | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatora diametrs | 8 cm |
| Ventilatora novietojums | Galvas |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 85 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Svars | 750 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |