Ražotājs: CoolBox
Modelis: COO-PWEP500-85S
EAN: 8436556145322
CoolBox Force BR-500. Kopējā jauda: 500 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX. Mērķis, rezultāts: PC/serveris, Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX, 80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Bronze. Produkta krāsa: Melns, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatora diametrs: 12 cm. Pievienoti kabeļi: AC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox Force BR-500 barošanas avotu vienība 500 W 20+4 pin ATX ATX Melns | €37.51 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 500 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maksimālā ieejas strāva (@ 110V) | 7 A |
| Maksimālā ieejas strāva (@ 220V) | 3,5 A |
| Strāvas faktora korekcija (PFC) veids | Aktīvs |
| Kopējā strāva (+3,3V) | 60 W |
| Kopējā strāva (+12V) | 432 W |
| Kopējā strāva (+5V) | 60 W |
| Kopējā strāva (-12V) | 16 W |
| Kopējā strāva (+5Vsb) | 16 W |
| Maksimālā izvades strāva (+3.3V) | 6 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V) | 36 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5V) | 8 A |
| Maksimālā izvades strāva (-12V) | 0,5 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5Vsb) | 2 A |
| Efektivitāte | 85 % |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārslodze, Pārspriegums, Īssavienojums, Zem sprieguma |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors | ATX |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Bronze |
| ATX versija | 2.31 |
| Sertifikācija | CE, WEEE |
| Savienojamība | |
| Mātesplates strāvas konektors | 20+4 pin ATX |
| SATA strāvas savienotāju skaits | 4 |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 4 |
| PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu) | 1 |
| CPU barošanas savienotājs (4 + 4 pin) | |
| Diskešu diskdziņa strāvas konektors | 1 |
| Disketes diskierīces savienotājs | |
| PCI Express savienotājs | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatora diametrs | 12 cm |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora novietojums | Galvas |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |