Ražotājs: CoolBox
Modelis: COO-FA300SBZ
EAN: 8436556140624
CoolBox S300. Kopējā jauda: 300 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 180 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 47 - 63 Hz. Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: SFX, 80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Bronze. Produkta krāsa: Sudrabs, Ventilatora diametrs: 8 cm. Platums: 125 mm, Dziļums: 100 mm, Augstums: 62 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox S300 barošanas avotu vienība 300 W 20+4 pin ATX SFX Sudrabs | €27.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 300 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 180 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 47 - 63 Hz |
| Maksimālā izvades strāva (+3.3V) | 6 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V1) | 10 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V2) | 10 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5V) | 6 A |
| Maksimālā izvades strāva (-12V) | 0,5 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5Vsb) | 2 A |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārspriegums, Īssavienojums |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors | SFX |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Bronze |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 100000 h |
| Savienojamība | |
| Mātesplates strāvas konektors | 20+4 pin ATX |
| SATA strāvas savienotāju skaits | 3 |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 1 |
| CPU P4 konektors (4-tapu) | 1 |
| ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin) | |
| Disketes diskierīces savienotājs | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ventilatora diametrs | 8 cm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 125 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 62 mm |
| Svars | 593 g |