Ražotājs: DeepCool
Modelis: DP-GD-DQ650M
EAN: 6933412798866
DeepCool DQ650M. Kopējā jauda: 650 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 47 - 63 Hz. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX, 80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Gold. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatora diametrs: 12 cm. Platums: 150 mm, Dziļums: 160 mm, Augstums: 86 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
Deepcool DQ650-M 80 PLUS GOLD certified 650 W | €97.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 650 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 47 - 63 Hz |
| Ieejas strāva | 5 - 10 A |
| Strāvas faktora korekcija (PFC) veids | Aktīvs |
| Strāvas labā signāla nokavējuma diapazons | 100 - 500 ms |
| Turēšanas laiks | 16 ms |
| Efektivitāte | 90 % |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārslodze, Pārspriegums, Īssavienojums, Zem sprieguma |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors | ATX |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Gold |
| ATX versija | 2.31 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 120000 h |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatora diametrs | 12 cm |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora novietojums | Galvas |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 150 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 86 mm |