Ražotājs: HP
Modelis: 308617-001-RFB
EAN: 5711045943935
HP 308617-001. Kopējā jauda: 185 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Savienojamie produkti: Compaq D530. Produkta krāsa: Pelēks, Metālisks, Dzesēšanas tips: Aktīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP 308617-001 power supply unit 185 W Grey,Metallic | €60.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 185 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Savienojamie produkti | Compaq D530 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks, Metālisks |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |