Ražotājs: HP
Modelis: 460889-001-RFB
EAN: 5711045939853
HP 460889-001. Kopējā jauda: 240 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Ieejas strāva: 5 A. Mātesplates strāvas konektors: 24-pin ATX. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Savienojamie produkti: HP Business Desktop DC5800, DC5850, DC7900. Produkta krāsa: Pelēks, Metālisks, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP 460889-001 power supply unit 240 W Grey,Metallic | €74.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 240 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas strāva | 5 A |
| Strāvas faktora korekcija (PFC) veids | Aktīvs |
| Maksimālā izvades strāva (+3.3V) | 15 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V) | 7,5 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5V) | 17 A |
| Maksimālā izvades strāva (-12V) | 0,15 A |
| Efektivitāte | 80 % |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Savienojamie produkti | HP Business Desktop DC5800, DC5850, DC7900 |
| Savienojamība | |
| Mātesplates strāvas konektors | 24-pin ATX |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks, Metālisks |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |