Ražotājs: HP
Modelis: 462435-001-RFB
EAN: 5711045963827
HP 462435-001-RFB. Kopējā jauda: 240 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX, Savienojamie produkti: Compaq dc5800 SFF, Compaq dc5850 SFF, Compaq dc7900 SFF. Produkta krāsa: Metālisks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP 462435-001-RFB power supply unit 240 W ATX Metallic | €56.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 240 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas faktora korekcija (PFC) veids | Aktīvs |
| Efektivitāte | 85 % |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors | ATX |
| Savienojamie produkti | Compaq dc5800 SFF, Compaq dc5850 SFF, Compaq dc7900 SFF |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Metālisks |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |