Ražotājs: Mars Gaming
Modelis: MPZE750
EAN: 4713105960327
Mars Gaming Zeus. Kopējā jauda: 750 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 200 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Kabeļu tips: Modulārs. Mērķis, rezultāts: PC (dators), 80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Silver. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatora diametrs: 14 cm. Platums: 158 mm, Dziļums: 150 mm, Augstums: 85 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Mars Gaming Zeus barošanas avotu vienība 750 W Melns, Sudrabs | €71.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 750 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 200 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 6.5 A |
| Strāvas faktora korekcija (PFC) veids | Aktīvs |
| Kopējā strāva (+3,3V) | 130 W |
| Kopējā strāva (+12V) | 708 W |
| Kopējā strāva (+5V) | 130 W |
| Kopējā strāva (-12V) | 3,6 W |
| Kopējā strāva (+5Vsb) | 12,5 W |
| Maksimālā izvades strāva (+3.3V) | 20 A |
| Maksimālā izvades strāva (+12V) | 59 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5V) | 20 A |
| Maksimālā izvades strāva (-12V) | 0,3 A |
| Maksimālā izvades strāva (+5Vsb) | 2,5 A |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Silver |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatora diametrs | 14 cm |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora novietojums | Galvas |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 158 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Savienojamība | |
| Kabeļu tips | Modulārs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |