Ražotājs: TooQ
Modelis: TQEP-500SSE
EAN: 8433281007109
TooQ TQEP-500SSE. Kopējā jauda: 500 W, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums, Zem sprieguma, Pārstrāva, Pārslodze. Mātesplates strāvas konektors: 24-pin ATX. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX. Produkta krāsa: Sudrabs, Ventilatora diametrs: 12 cm, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori. Platums: 150 mm, Dziļums: 140 mm, Augstums: 86 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
TooQ TQEP-500SSE unité d'alimentation d'énergie 500 W 24-pin ATX ATX Argent | €38.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 500 W |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums, Zem sprieguma, Pārstrāva, Pārslodze |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors | ATX |
| ATX versija | 1.3 |
| Savienojamība | |
| Mātesplates strāvas konektors | 24-pin ATX |
| SATA strāvas savienotāju skaits | 4 |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ventilatora diametrs | 12 cm |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 150 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Augstums | 86 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 1,33 kg |