Ražotājs: Duracell
Modelis: MN21-BULK10
EAN: 5000394102101
Duracell MN21-BULK10. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas tehnoloģija: Sārmaina akumulatoru baterija, Baterijas spriegums: 12 V. Platums: 28 mm, Dziļums: 10 mm, Svars: 12 g. Akumulatora formas standarts: Cilindrisks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Duracell MN21-BULK10 baterija Vienreizējas lietošanas baterija Sārmaina akumulatoru baterija | €9.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Produkta krāsa | Bēšs, Oranžs |
| Skaits baterijas iekļautas | 10 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 28 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Svars | 12 g |
| Papildus informācija | |
| Akumulatora formas standarts | Cilindrisks |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85068080 |