Ražotājs: Duracell
Modelis: 5000394002838
EAN: 5000394002838
Duracell Photo 28L. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas tehnoloģija: Litijs, Baterijas spriegums: 6 V. Platums: 84 mm, Dziļums: 14 mm, Augstums: 119 mm. Akumulatora formas standarts: Cilindrisks, Tips: 28L
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Duracell Photo 1x PX28L 6V | €9.00 |
|
www.photopoint.ee |
Duracell Photo 1x PX28L 6V | €11.99 |
|
www.photopoint.ee |
Liitiumpatarei DURACELL Photo 28L 6 V 6V | €12.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litijs |
| Baterijas spriegums | 6 V |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 84 mm |
| Dziļums | 14 mm |
| Augstums | 119 mm |
| Svars | 14 g |
| Papildus informācija | |
| Akumulatora formas standarts | Cilindrisks |
| Tips | 28L |