Ražotājs: Philips
Modelis: R14L2B/10
EAN: 8712581549497
Philips LongLife Baterija R14L2B/10. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas tehnoloģija: Cinks-Ogleklis, Baterijas spriegums: 1,5 V. Platums: 26,2 mm, Dziļums: 26,2 mm, Augstums: 50 mm. Iepakojuma dimensijas (WxDxH): 83 x 28,2 x 120 mm, Tips: C
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Baterija alkalna Philips 1,5V C LR14 2x (R14L2B/10) | €1.60 |
|
www.funtech.si |
PHILIPS BATERIJA C - LONGLIFE BLISTER 2 KOS (R14) R14L2B/10 | €4.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Cinks-Ogleklis |
| Baterijas spriegums | 1,5 V |
| Produkta krāsa | Zaļš, Balts |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 26,2 mm |
| Dziļums | 26,2 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Svars | 90 g |
| Papildus informācija | |
| Tips | C |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 83 x 28,2 x 120 mm |