Ražotājs: Philips
Modelis: LR03A4B/10
EAN: 4895229107991
Philips LR03A4B/10. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas(-u) izmērs(-i): AAA, Baterijas tehnoloģija: Sārmaina akumulatoru baterija. Platums: 10,5 mm, Dziļums: 10,5 mm, Augstums: 44,5 mm. Iepakojuma platums: 83 mm, Iepakojuma dziļums: 13 mm, Iepakojuma augstums: 12 mm. Oriģinālās kastes platums: 148 mm, Kastes garums (Master): 182 mm, Oriģinālās kastes augstums: 161 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Bateria Vega BATERIA PHILIPS AAA LR03 BLISTER 4SZT BATERIE ENTRY ALKALINE Phil-LR03A4B/10> 13965127 (4895229107991) akumulators, baterija mobilajam telefonam | €4.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas(-u) izmērs(-i) | AAA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas spriegums | 1,5 V |
| Baterijas mūža ilgums | 5 gads(i) |
| Bez smagajiem metāliem | Cd (Kadmijs), Hg (dzīvsudraba), Pb (svins) |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 10,5 mm |
| Dziļums | 10,5 mm |
| Augstums | 44,5 mm |
| Svars | 11 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 83 mm |
| Iepakojuma dziļums | 13 mm |
| Iepakojuma augstums | 12 mm |
| Iepakojuma svars | 49 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 148 mm |
| Kastes garums (Master) | 182 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 161 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,2 kg |
| Daudzums Master kastē | 36 pcs |