Ražotājs: Philips
Modelis: CR1220/00B
EAN: 8711500812988
Philips Minicells Baterija CR1220/00B. Baterijas tips: Akumulators, Baterijas spriegums: 3 V, Produkta krāsa: Sudrabs. Svars: 0,7 g. Dimensijas (WxDxH): 40 x 60 x 1 mm. Kastes vai oriģinālā kartona daudzums: 200 pcs. Iekšējā kartona dimensijas (W x D x H): 41 x 61 x 62 mm, Aizstājams ar: CR1220, Ārējā kartona dimensijas (P x D x A): 182 x 342 x 72 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
PHILIPS baterija CR1220 | €1.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Akumulators |
| Baterijas spriegums | 3 V |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 0,7 g |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 40 x 60 x 1 mm |
| Iekšējā kartona dimensijas (W x D x H) | 41 x 61 x 62 mm |
| Aizstājams ar | CR1220 |
| Ārējā kartona dimensijas (P x D x A) | 182 x 342 x 72 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Kastes vai oriģinālā kartona daudzums | 200 pcs |