Ražotājs: Toshiba
Modelis: LR6GCA BP-4C
EAN: 4904530594908
Toshiba LR6GCA BP-4C. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas(-u) izmērs(-i): AA, Baterijas tehnoloģija: Sārmaina akumulatoru baterija. Augstums: 50,5 mm, Diametrs: 1,45 cm. Iepakojuma platums: 83 mm, Iepakojuma dziļums: 120 mm, Iepakojuma augstums: 15 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Toshiba LR6GCA BP-4C baterija Vienreizējas lietošanas baterija AA Sārmaina akumulatoru baterija | €3.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas(-u) izmērs(-i) | AA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas spriegums | 1,5 V |
| Baterijas līmeņa indikators | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 50,5 mm |
| Diametrs | 1,45 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 83 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 15 mm |
| Iepakojuma svars | 100,2 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |