Ražotājs: Varta
Modelis: 04610 945 416
EAN: 4008496300709
Varta 04610945416. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas veids: PR70, Baterijas tehnoloģija: Cinka-gaisa. Augstums: 3,5 mm, Diametrs: 5,8 mm, Svars: 3 g. Iepakojuma tips: Blisters. Akumulatora formas standarts: Poga/monēta
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Varta 04610945416 Vienreizējas lietošanas baterija PR70 Cinka-gaisa | €4.49 |
|
www.pure-gaming.fr |
Varta 04610945416 Batterie à usage unique PR70 Zinc-Air | €7.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas veids | PR70 |
| Baterijas tehnoloģija | Cinka-gaisa |
| Baterijas spriegums | 1,45 V |
| Baterijas performance | 105 mAh |
| Skaits baterijas iekļautas | 6 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 3,5 mm |
| Diametrs | 5,8 mm |
| Svars | 3 g |
| Papildus informācija | |
| Akumulatora formas standarts | Poga/monēta |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |