Ražotājs: Varta
Modelis: 04703 110 404
EAN: 4008496810444
Varta 04703110404. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas(-u) izmērs(-i): AAA, Baterijas tehnoloģija: Sārmaina akumulatoru baterija. Augstums: 44,5 mm, Svars: 11,4 g. Iepakojuma tips: Blisters. Akumulatora formas standarts: Cilindrisks, Forma: Cilindrs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Batterie Varta MAX TECH DE AAA LR03 4St. | €4.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas(-u) izmērs(-i) | AAA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas spriegums | 1,5 V |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 44,5 mm |
| Svars | 11,4 g |
| Papildus informācija | |
| Akumulatora formas standarts | Cilindrisks |
| Forma | Cilindrs |
| Viegli atvērt | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli turēt | |
| Instalācijas vieglums | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |