Ražotājs: Varta
Modelis: 04903 121 420
EAN: 4008496628070
Varta 4903121420. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas(-u) izmērs(-i): AAA, Baterijas tehnoloģija: Sārmaina akumulatoru baterija. Augstums: 44,5 mm, Diametrs: 1,05 cm, Svars: 11,4 g. Iepakojuma tips: Blisters
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pollin.de |
Varta 4903121420 Vienreizējas lietošanas baterija AAA Sārmaina akumulatoru baterija | €8.95 |
|
hiq24.de |
Varta Vart Alka (Blist.) LR03 1.5V AAA 20er | €21.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas(-u) izmērs(-i) | AAA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas spriegums | 1,5 V |
| Skaits baterijas iekļautas | 20 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 44,5 mm |
| Diametrs | 1,05 cm |
| Svars | 11,4 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |