Ražotājs: Varta
Modelis: 56616
EAN: 4008496625321
Varta 56616. Baterijas tips: Akumulators, Baterijas(-u) izmērs(-i): AA, Baterijas tehnoloģija: Niķeļa-metāla hidrīda (NiMH). Platums: 14,5 mm, Dziļums: 14,5 mm, Augstums: 50,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Varta 56616 kotitalousparisto Ladattava akku AA Nikkelimetallihybridi (NiMH) | €13.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Akumulators |
| Baterijas(-u) izmērs(-i) | AA |
| Baterijas tehnoloģija | Niķeļa-metāla hidrīda (NiMH) |
| Baterijas spriegums | 1,2 V |
| Baterijas performance | 2100 mAh |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 14,5 mm |
| Dziļums | 14,5 mm |
| Augstums | 50,5 mm |
| Svars | 30 g |