Ražotājs: Varta
Modelis: 6032
EAN: 4008496031979
Varta CR 2032. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas tehnoloģija: Niķeļa-oksihidroksīds (NiOx), Baterijas spriegums: 3 V. Platums: 20 mm, Dziļums: 20 mm, Augstums: 3,2 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Niķeļa-oksihidroksīds (NiOx) |
| Baterijas spriegums | 3 V |
| Baterijas performance | 230 mAh |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 20 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 3,2 mm |
| Svars | 3 g |