Ražotājs: Varta
Modelis: 00321 101 401
EAN: 4008496336630
Varta V321. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas tehnoloģija: Sudraba-oksīda (S), Baterijas spriegums: 1,55 V. Augstums: 1,65 mm, Diametrs: 6,8 mm, Svars: 0,25 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Varta V321 Kertakäyttöinen akku SR65 Hopea-oksidi (S) | €5.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Sudraba-oksīda (S) |
| Baterijas spriegums | 1,55 V |
| Baterijas performance | 16 mAh |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 1,65 mm |
| Diametrs | 6,8 mm |
| Svars | 0,25 g |