Ražotājs: Varta
Modelis: 00329 101 401
EAN: 4008496660209
Varta V329. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas(-u) izmērs(-i): SR731SW, Baterijas tehnoloģija: Sudraba-oksīda (S). Augstums: 3,1 mm, Diametrs: 7,9 mm, Svars: 0,58 g. Iepakojuma tips: Blisters
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Varta V329 Kertakäyttöinen akku SR731SW Hopea-oksidi (S) | €5.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas(-u) izmērs(-i) | SR731SW |
| Baterijas tehnoloģija | Sudraba-oksīda (S) |
| Baterijas spriegums | 1,55 V |
| Baterijas performance | 39 mAh |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 3,1 mm |
| Diametrs | 7,9 mm |
| Svars | 0,58 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |