Ražotājs: ASUS
Modelis: 4G-AX56
EAN: 4718017868822
ASUS 4G-AX56. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 1201 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g. Mobilā tīkla paaudze: 4G, 3G standarti: UMTS, 4G standarti: LTE-FDD. Drošības algoritma atbalstīts: IPSec, SIPS, NAT funkcionalitāte: PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Porta nostrāde | |
| Portu pāradresācija | |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | |
| VLAN piešķire uz SSID bāzes | |
| Iebūvēts FTP serveris | |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 1201 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 54 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 11 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (trešā josla) | 54 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējā un ārējā |
| Antenu daudzums | 4 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Indukcijas gaisma | |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WAN |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Iebūvēta displeja | |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Zibatmiņa | 128 MB |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | IPSec, SIPS |
| Firewall | |
| Piekļuve kā viesim | |
| Vecākvadība | |
| DMZ atbalsts | |
| Tīkla adrešu translēšana (NAT) | |
| NAT funkcionalitāte | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| 5G | |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE-FDD |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB pieslēgvieta | |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Garantijas karte | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Protokli | |
| DHCP serveris | |
| Vadības īpašības | |
| Diapazona kontrole | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| MU-MIMO tehnoloģija | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 753 g |