Ražotājs: ASUS
Modelis: 90IG02W1-BU9G10
EAN: 4712900315110
ASUS DSL-AC88U. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 3167 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Mobilā tīkla paaudze: 4G. Drošības algoritma atbalstīts: WPA-PSK, WPA2-PSK. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Melns, LED indikatori: DSL, LAN, Jauda, WLAN
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS DSL-AC88U bezvadu rūteris Tīkls Gigabit Ethernet Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Melns | €341.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| VPN atbalsts | ‧VPN server(PPTP/Open VPN) ‧VPN client(PPTP/L2TP/Open VPN) |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 3167 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 1000 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 2167 Mbit/s |
| Kanālu skaits | 13 kanāli |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 4 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | DSL, LAN, Jauda, WLAN |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Firewall | |
| Tīkla adrešu translēšana (NAT) | |
| DSL īpašības | |
| ADSL2 | |
| VDSL | |
| VDSL2 | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 3G | |
| 4G | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| RJ-11 portu skaits | 1 |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DSL, LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| Protokli | |
| DHCP serveris | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 180 mm |
| Platums | 292 mm |
| Augstums | 61 mm |
| Svars | 795 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |