Ražotājs: ASUS
Modelis: 90IG06P0-MO3520
EAN: 4711081542506
ASUS RT-AX1800U. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 1201 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Drošības algoritma atbalstīts: WPA, WPA2-Enterprise, WPS. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Melns, LED indikatori: LAN, Jauda, USB, WAN. Antenas forma: Ārējs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Porta nostrāde | Jā |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | Jā |
| VPN atbalsts | - VPN Client L2PT - VPN Client OVPN - VPN Client PPTP - VPN Server IPSec - VPN Server OVPN - VPN Server PPTP |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1,5 A |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 4 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | Jā |
| DSL WAN | Nē |
| SIM kartes slots | Nē |
| 3G/4G USB modema saderība | Nē |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | LAN, Jauda, USB, WAN |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2-Enterprise, WPS |
| Firewall | Jā |
| Piekļuve kā viesim | Jā |
| Vecākvadība | Jā |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Sistēmas notikumu žurnāls | Jā |
| DMZ atbalsts | Jā |
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 128 MB |
| Darbojas ar Amazon Alexa | Jā |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| 3G | Nē |
| 4G | Nē |
| 5G | Nē |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Protokli | |
| DHCP serveris | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Diapazona kontrole | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| WPS poga | Jā |
| MU-MIMO tehnoloģija | Jā |
| MIMO | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 126 mm |
| Platums | 190 mm |
| Svars | 346 g |
| Augstums | 45 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 305 mm |
| Iepakojuma dziļums | 126 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma svars | 1,28 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |