Ražotājs: ASUS
Modelis: 90IG04Q0-MU2R10
EAN: 4718017331364
ASUS RT-AX58U. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 2402 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Drošības algoritma atbalstīts: WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WPS, Ugusmūra drošība: SPI intrusion detection, DoS protection. Vadības protokoli: UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| VPN atbalsts | IPSec Pass-Through PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through PPTP server OpenVPN server PPTP client L2TP client OpenVPN client |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC, Līdzstrāvas |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 1,75 A |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 4 |
| Noņemama(s) antena(s) | |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WAN |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1500 MHz |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Zibatmiņa | 256 MB |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WPS |
| Firewall | |
| Ugusmūra drošība | SPI intrusion detection, DoS protection |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| 3G | |
| 4G | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| AC adaperis komplektā | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 224 mm |
| Platums | 154 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Svars | 538 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System Event Log |