Ražotājs: AVM
Modelis: 20002779
EAN: 4023125027796
AVM FRITZ!Box 6430. Wi-Fi josla: Viena frekvenču josla (2.4 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 450 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X), Tīkla standarts: IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Mobilā tīkla paaudze: 4G. Drošības algoritma atbalstīts: WPA2, WPS. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Sarkans, Sudrabs, LED indikatori: Jauda, WLAN
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
AVM FRITZ!Box 6430 | €173.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Viena frekvenču josla (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 450 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Sarkans, Sudrabs |
| Pie sienas piestiprināms | |
| LED indikatori | Jauda, WLAN |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA2, WPS |
| Firewall | |
| Piekļuve kā viesim | |
| Tīkla adrešu translēšana (NAT) | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 3G | |
| 4G | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| RJ-11 portu skaits | 2 |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | Koaksiāls, LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Protokli | |
| DHCP serveris | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 160 mm |
| Svars | 538 g |
| Augstums | 47 mm |
| Platums | 226 mm |
| Vadības īpašības | |
| WPS poga | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 305 mm |
| Iepakojuma dziļums | 70 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 1,05 kg |