Ražotājs: D-Link
Modelis: DSR-250V2
EAN: 0790069461828
D-Link DSR-250V2. Wi-Fi standarts: 802.11g, Wi-Fi standartu: 802.11g. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: 3DES, 128-bit RC4, AES, SNMP, SNMPv2, SNMPv3. Maršutēšanas protokols: OSPF, OSPFv3, RIP-1, RIP-2. Produkta veids: Uz galda / caurules uzstādāms rūteris, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
D-Link DSR-250V2 - Router 4-Port-Switch - 1GbE | €282.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Statiskais maršruts | |
| VPN tuneļu daudzums | 75 |
| VPN Passthrough | |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi standarts | 802.11g |
| Wi-Fi standartu | 802.11g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Enerģija patēriņš | 14,4 W |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kartes slots | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Uz galda / caurules uzstādāms rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 3DES, 128-bit RC4, AES, SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| Firewall | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| DHCP serveris | |
| Maršutēšanas protokols | OSPF, OSPFv3, RIP-1, RIP-2 |
| Īpašības | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 123015785 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |