Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DH-AX18
EAN: 6923172562463
Dahua Technology AX18. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 1800 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Datu plūsmu skaits: 2x2. Drošības algoritma atbalstīts: WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Automātiska kanāla atlase | Jā |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | Jā |
| VPN atbalsts | L2TP PPTP |
| Uztvērēja jutīgums | 2.4 GHz 11n HT20_MCS0: -95 dbm 11n HT20_MCS7: -75 dbm 11n HT40_MCS0: -92 dbm 11n HT40_MCS7: -72 dbm 11ax HE20_MCS0: -95 dbm 11ax HE20_MCS11: -65 dbm 11ax HE40_MCS0: -92 dbm 11ax HE40_MCS11: -62 dbm 5 GHz 11ac VHT80_MCS0: -89 dbm 11ac VHT80_MCS9:-62 dbm 11ax HE80_MCS0: -89 dbm 11ax HE80_MCS11:-59 dbm |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 1800 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 574 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 1201 Mbit/s |
| Kanālu skaits | 165 kanāli |
| Kanāla joslas platums | 80 MHz |
| Iekštelpu maksimālais diapazons | 63 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1 A |
| Enerģija patēriņš | 12 W |
| Ārējais jaudas adapteris | Jā |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenas tips | 2x2 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 5 dBi |
| Antenu daudzums | 4 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | Jā |
| DSL WAN | Nē |
| SIM kartes slots | Nē |
| 3G/4G USB modema saderība | Nē |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Vecākvadība | Jā |
| Sistēmas notikumu žurnāls | Jā |
| Tīkla adrešu translēšana (NAT) | Jā |
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 128 MB |
| Zibatmiņa | 256 MB |
| Vienlaicīgi savienoto ierīču skaits (maks) | 32 |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | Nē |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Protokli | |
| DHCP klients | Jā |
| DHCP serveris | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| WPS poga | Jā |
| Datu plūsmu skaits | 2x2 |
| MIMO | Jā |
| MU-MIMO tehnoloģija | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 252 mm |
| Platums | 155 mm |
| Svars | 430 g |
| Augstums | 178 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Papildus informācija | |
| Joslas platums (pirmais) | 2,484 GHz |
| Joslas platums (otrais) | 5,85 GHz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 298 mm |
| Iepakojuma dziļums | 309 mm |
| Iepakojuma augstums | 61 mm |
| Iepakojuma svars | 730 g |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |