Ražotājs: AVM
Modelis: 20002928 PROVIDER
EAN: 4023125029288
FRITZ!Box 6850 5G. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 866 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet. Mobilā tīkla paaudze: 5G, 3G standarti: HSPA+, UMTS, 4G standarti: TD-LTE & FDD-LTE. Drošības algoritma atbalstīts: WPA2, WPA3, WPS. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 866 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 400 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 866 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Enerģija patēriņš | 6 W |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 2 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Balts |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Indukcijas gaisma | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA2, WPA3, WPS |
| Piekļuve kā viesim | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 3G standarti | HSPA+, UMTS |
| 4G standarti | TD-LTE & FDD-LTE |
| 5G diapazonu atbalsts | 700,800,850,900,2300,2500,2600,3500 MHz |
| SIM kartes veids | MiniSIM |
| Atbalsta 4G joslas | 1500,3500,3700 MHz |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| RJ-11 portu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Protokli | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 37 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Platums | 208 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Garantijas periods | 5 gads(i) |
| Vadības īpašības | |
| Intelligent Mesh tehnoloģija | |
| MIMO | |