Ražotājs: AVM
Modelis: 20002907
EAN: 4023125029073
FRITZ!Box Box 6820 LTE International. Wi-Fi josla: Viena frekvenču josla (2.4 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 450 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Mobilā tīkla paaudze: 4G, 3G standarti: HSPA+, UMTS, 4G standarti: LTE-TDD & LTE-FDD. Drošības algoritma atbalstīts: IPSec, WPA, WPA2, WPS. Atbalstāmie tīkla protokoli: IPv4, IPv6
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ruuter Fritz! 20002907 2.4 GHz 4G LTE | €203.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Viena frekvenču josla (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 450 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Enerģija patēriņš | 6 W |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| Antenu daudzums | 6 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Sarkans, Balts |
| LED indikatori | Jauda, WLAN |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | IPSec, WPA, WPA2, WPS |
| Firewall | |
| IP adreses filtrēšana | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 3G | |
| 4G | |
| 3G standarti | HSPA+, UMTS |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Atbalsta 4G joslas | 800,850,900,2300,2500,2600 MHz |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Protokli | |
| DHCP serveris | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4, IPv6 |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 134 mm |
| Platums | 64 mm |
| Augstums | 99 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |