Ražotājs: Huawei
Modelis: E5783-330
EAN: 6974463710360
Huawei 4G Mobile WiFi 3. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 1167 Mbit/s. Mobilā tīkla paaudze: 4G, SIM kartes veids: MicroSIM. Drošības algoritma atbalstīts: WPA, WPA2-PSK. Produkta veids: Portatīvais rūteris, Produkta krāsa: Melns. Pievienoti kabeļi: USB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei 4G Mobile WiFi 3 bezvadu rūteris Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) Melns | €128.17 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Nav pieejams |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 1167 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 300 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 867 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC, Baterija |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Baterijas performance | 2400 mAh |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Indukcijas gaisma | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2-PSK |
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 256 MB |
| Vienlaicīgi savienoto ierīču skaits (maks) | 32 |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | MicroSIM |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 15,6 mm |
| Platums | 62 mm |
| Augstums | 108 mm |
| Svars | 87 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Vadības īpašības | |
| Atiestates poga | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |