Ražotājs: Huawei
Modelis: 6972453162823
EAN: 6972453162823
Huawei AX3. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 2976 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Balts. Antenas forma: Ārējs. Procesora takts frekvence: 1200 MHz
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Huawei AX3 langaton reititin Gigabitti Ethernet Kaksitaajuus (2,4 GHz/5 GHz) 4G Valkoinen | €66.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 2976 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Balts |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1200 MHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| 3G | |
| 4G | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB pieslēgvieta | |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 387 g |
| Augstums | 39,7 mm |
| Platums | 225 mm |
| Dziļums | 159,2 mm |